پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

تولد 7 نوزاد سالم از مادران «کرونایی» در کرمانشاه

ایسنا: مسئول دفتر مامایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تولد هفت نوزاد سالم از مادران مبتلا به کرونا در استان خبر داد.
شیوا کاظمی با اشاره به شیوع بیماری کرونا، مادران باردار را از جمله گروه‌های در معرض خطر این بیماری عنوان کرد و افزود: متأسفانه در صورت ابتلای مادران باردار به کرونا، وضعیت بیماری آن‌ها شدید خواهد بود.
وی افزود: در همین راستا مراقبت و محافظت مادران باردار در برابر این بیماری باید بیشتر از افراد عادی باشد و با توجه به خطرناک بودن مراجعه این مادران به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، کار شناسایی آن‌ها از طریق غربالگری و سامانه‌های 4030 و 2525 در دستور کار قرار گرفت.
کاظمی با بیان اینکه در بیمارستان گلستان (بیمارستان ویژه بیماران کرونا) بخش ویژه‌ای برای بستری مادران باردار مبتلا به کرونا در نظر گرفته شده، گفت: تمام مادران باردار در استان که کرونا مثبت باشند به این مرکز منتقل می‌شوند.
وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری در اوایل اسفند سال گذشته تاکنون، در مجموع یازده مادر باردار مبتلا به کویید-19 در بیمارستان گلستان بستری شده‌اند.
مسئول دفتر مامایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: با تلاش کادر درمان و تشدید مراقبت از این افراد، خوشبختانه مورد فوتی بین این مادران باردار نداشته‌ایم.
کاظمی خاطرنشان کرد: از یازده مورد مادران باردار بستری در بیمارستان، هفت مورد نیز زایمان کرده‌اند که خوشبختانه حال هر هفت نوزاد خوب بوده و تست کرونای آن‌ها نیز منفی بوده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفته نامه آوای کرمانشاه

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور