پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

جنجال حضور معاون احمدی‌نژاد در کرمانشاه؛ چرا حمید بقایی به کرمانشاه آمده بود؟

آوای کرمانشاه: آخرین روزهای خردادماه 99 بود که عکسی منتشر شد با عنوان تصویر اتومبیل حمید بقایی پس از تصادف. به دنبال آن‌هم فرماندار گیلانغرب مصاحبه‌ای کرد و ضمن تایید خبر واژگون شدن خودرو معاون احمدی‌نژاد در دولت نهم و دهم، گفت که بقایی به همراه خانواده‌اش در نزدیکی‌های گیلانغرب تصادف کرده‌اند. اینک و با گذشت یک ماه از این حادثه، حاشیه‌ها درباره آن ادامه دارد.
روزنامه شرق چند روز پیش تیتر اصلی خود را به بررسی این سوال اختصاص داد که آیا حمید بقایی که این روزها با مرخصی استعلاجی از زندان بیرون آمده است قصد فرار از کشور داشته است؟ همین اتفاق کافی بود تا روز بعد بقایی به همراه چند نفر از دوستانش به دفتر این نشریه برود و به این تیتر و مطلب اعتراض کند. اینک اما وکیل او در گفت‌وگویی به بررسی وضعیت جسمی موکل خود پرداخته و ابهاماتی درباره علت سفر بقایی به کرمانشاه پاسخ داده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهران عبدالله پور وکیل حمید بقایی، با اشاره به آخرین وضعیت موکل خود اظهار کرد: پس از تصادفی که موکل بنده در غرب کشور داشت، هم‌اکنون با اجازه و نظر پزشکی قانونی خارج از زندان در حال تکمیل روند درمان خود است.
وی ادامه داد: در حال حاضر روند درمان موکل بنده در منزل انجام می‌شود و تا زمانی که پزشکان تشخیص دهند و او اجازه داشته باشد، در خانه و خارج از زندان می‌ماند.
این وکیل دادگستری با اشاره به برخی صحبت‌ها مبنی بر احتمال فرار حمید بقایی اظهار کرد: برخی شایعات وجود دارد که بر اساس آن گفته‌شده از آنجایی که آقای بقایی غرب کشور تصادف کرده در حال خروج از کشور بوده است، اما اگر کسی قصد فرار از کشور را داشته باشد با خودروی شخصی خود این کار را انجام می‌دهد؟
عبدالله پور گفت: آقای بقایی را همه می‌شناسند و او با خودروی شخصی خود به غرب کشور رفته بود، پس اینکه گفته می‌شود قصد فرار داشته عقلانی نیست.
وی ادامه داد: موکل بنده در غرب کشور بزرگ شده و پدر او در کرمانشاه نظامی بوده است، به همین دلیل از فرصت به وجود آمده استفاده کرده تا به سفر برود و همان‌جا تصادف کرد و اکنون در خانه است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفته نامه آوای کرمانشاه

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور