پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

سارا شیربیگی، خانم گل فوتسال آسیا: به دنبال هت‌تریک قهرمانی در آسیا هستیم

گروه ورزش: خانم گل فوتسال آسیا با اشاره به در پیش بودن رقابت‌های فوتسال بانوان جام ملت‌های آسیا 2020 در کویت، گفت: در این دوره از رقابت‌ها به دنبال هت‌تریک قهرمانی در آسیا هستیم.
سارا شیربیگی سال 1398 را سالی پربار برای فوتسال بانوان در ایران دانست و اظهار کرد: در این سال بهترین رقابت‌های چهارده دوره گذشته لیگ برتر بانوان را داشتیم که به پویایی فوتسال بانوان کمک زیادی کرد.
بازیکن کرمانشاهی تیم لیگ برتری هیئت فوتبال خراسان رضوی تصریح کرد: کیفیت بازی‌های این دوره از لیگ به حدی بود که هنوز نمی‌توان به‌طورقطع گفت که کدام‌یک از چهار تیم مرحله پلی‌آف قهرمان می‌شود.
وی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه در این دوره از رقابت‌های لیگ چند بازیکن جوان مستعد شناسایی و به تیم ملی راه یافتند، عنوان کرد: در یکی دو سال اخیر نظراتی از سوی برخی کارشناسان درباره افزایش میانگین سنی بازیکنان تیم ملی و نگرانی از دور شدن این تیم از شرایط آرمانی چند سال گذشته‌اش مطرح می‌شود، برای همین پویایی لیگ برتر به ورود بازیکنان جوان و تازه‌نفس به تیم ملی کمک می‌کند.
ملی‌پوش فوتسال بانوان تصریح کرد: البته هنوز به شرایط بحرانی در تیم ملی نرسیده‌ایم و از سوی دیگر اخیراً هم فدراسیون روی رده سنی پایه تمرکز کرده که می‌توان به آینده تیم ملی خوش‌بین بود.
وی در ادامه به در پیش بودن رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2020 که قرار است به میزبانی کویت برگزار شود اشاره کرد و گفت: در تلاشیم تا در این رقابت‌ها بتوانیم هت‌تریک قهرمانی در آسیا را به دست آوریم، هرچند که کار بسیار سختی در پیش داریم.
عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران یادآور شد: البته با توجه به شیوع بیماری کرونا احتمال تعویق این رقابت‌ها نیز وجود دارد که می‌تواند فرصت خوبی برای تقویت تیم ملی در اختیار ما قرار دهد.
وی اضافه کرد: متأسفانه پس از رقابت‌های آسیایی 2018 به مدت 9 ماه هیچ اردویی برای بازیکنان تیم ملی برگزار نشد و به‌گونه‌ای تیم ملی رها شد. بعد از آن نیز به مسابقات روسیه رفتیم که به دلیل نداشتن اردوهای آمادگی، نتیجه خوبی نگرفتیم.
ملی‌پوش فوتسال ایران تصریح کرد: با این وجود از سال 2018 تاکنون کار چندانی روی تیم ملی فوتسال بانوان انجام نشده و برای همین دشوار است بتوانیم دوباره قهرمانی را به دست آوریم.
وی عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی فدراسیون قرار بود از اسفندماه اردوهای تیم ملی برگزار شود که به دلیل کرونا لغو شد، لذا بعید می‌دانم با دو ماه تمرین تیم ملی به شرایط ایده‌آل برسد و برای قهرمانی برود، از طرف دیگر دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر باقی مانده که باید پس از کرونا آن‌ها را برگزار کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفته نامه آوای کرمانشاه

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور