پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

wfn_ads

نیازمندی

فروش ماشین 405 مدل 98 بدون رنگ 09353000000

به یک منشی جهت کار در شرکت نیازمندیم

به چند نفر خدمه برای کار در رستوران نیازمنیدم 09353000000

استخدامی شرکت آب تهران بزرگ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید

به یک استاد کار نیازمنیدم 09353000000

به یک کارگر ساده نیازمندیم
09353000000

پاسخی به نیویورک تایمز| ما هم قبلا نیروی دریایی و هوایی آمریکا را شکست داده ایم

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، هادی شریفی در یادداشتی در صفحه شخصی خود نوشت:

برت استفنز روزنامه نگار آمریکایی که سوابق مدیریتی در رسانه هایی چون جروزالم پست، وال استریت ژورنال و شبکه ان بی سی را در کارنامه خود دارد در یادداشتی در نیویورک تایمز مدعی شده است : “ما در گذشته نیروی دریایی ایران را غرق کرده ایم، آماده ایم دوباره این کار را بکنیم”!

بازداشت  تفنگداران دریایی آمریکایی شکست خفت بار نیروی دریایی آمریکا

اگرچه عنوان این مطلب از روزنامه نگار با سابقه ای مثل استفنز سطحی و عجیب به نظر می رسد و احتمالا اشاره وی به درگیری هایی بوده که در دوران جنگ ایران و عراق در خلیج فارس بین ایران و آمریکا صورت گرفته است اما گویی استفنز فراموش کرده که همین چند سال پیش در ژانویه 2016 ، جمهوری اسلامی ایران با بازداشت ملوانان آمریکایی شکست خفت باری را به نیروی دریایی آمریکا تحمیل کرد و هنوز صحنه های شیون و زاری و اسارت تفنگداران آمریکایی از ذهن ها پاک نشده است.

شکست نیروی هوایی آمریکا در عملیات پنجه عقاب در طبس

همچنین تصاویر خورد شده هواپیماها و بالگردهای غول پیکر و سربازان سوخته آمریکایی در آوریل 1980 در طبس و شکست عملیات “پنجه عقاب” ارتش آمریکا هنوز که هنوز است با وجود گذشت حدود 40 سال فراموش نشده است. شکستی که شبیه به یک معجزه الهی بدون هیچ هزینه نظامی توسط جمهوری اسلامی ایران و فقط توسط باد، موجب بی آبرویی و بی حیثیتی آمریکا شد!

و آیا ما در دوران جنگ تحمیلی با عراق که با حمایت آمریکا و بسیاری از دولتهای اروپایی صورت گرفت پیروز نشدیم؟

پس آقای استفنز ما هم قبلا نیروی دریایی و هوایی ارتش آمریکا را شکست داده ایم و باز هم می توانیم.

آیا داعیه جنگ آمریکایی ها با ایران احمقانه نیست؟

نکته دیگر اینکه اگرچه توان نظامی فعلی جمهوری اسلامی ایران اصلا قابل مقایسه با ابتدای انقلاب اسلامی و همچنین کشورهای همجوار نیست رشد بسیار قابل توجهی داشته است اما آیا آمریکا توانسته است از باتلاق های نظامی که در عراق، افغانستان و سوریه و شکست های مفتضحانه ای که برای خود ایجاد کرده است خارج شود که حال به فکر جنگ دیگر و البته شکست سنگین تری باشد؟ آیا با وجود این شکست ها، عنوان اینکه باز هم وارد جنگی دیگر شود احمقانه نیست؟!

آیا با وجود اینکه حتی ترامپ نادان هم این را فهمیده و بارها اعلام کرده است که به دنبال جنگ با ایران نیست، عنوان این مطلب از سوی یک روزنامه و یک روزنامه نگار باسابقه، غیرحرفه ای و نابخردانه نیست؟!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
هفته نامه آوای کرمانشاه

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور