پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

wfn_ads

نیازمندی

فروش ماشین 405 مدل 98 بدون رنگ 09353000000

به یک منشی جهت کار در شرکت نیازمندیم

به چند نفر خدمه برای کار در رستوران نیازمنیدم 09353000000

استخدامی شرکت آب تهران بزرگ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید

به یک استاد کار نیازمنیدم 09353000000

به یک کارگر ساده نیازمندیم
09353000000

پیشکسوت باشگاه استقلال: اتحاد در بین آبی پوشان کمرنگ است

پیشکسوت استقلال گفت: متاسفانه در استقلال اتحاد کمرنگ است و حاشیه های زیادی از این تیم به گوش می رسد که این موضوع به هیچ وجه خوب نیست.

«شاهرخ بیانی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: شرایط استقلال زیاد خوب نیست و همه مسولان این تیم باید دست به دست هم دهند تا آرامش بر استقلال حاکم شود.

وی افزود: استراماچونی هدایت این تیم را بر عهده گرفت و به عنوان یک استقلالی که سال ها در این تیم بازی و مربیگری کرده امیدوارم این مربی ایتالیایی به موفقیت برسد هرچند اعتقاد دارم برای تحقق این امر کار سختی پیش رو دارد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در فصل نقل و انتقالات بر خلاف فصل گذشته باید خوب رفتار کند چرا که یکی از مهم ترین عوامل موفقت برای هر تیم بستن یک تیم قدرتمند است.

بیانی تصریح کرد: اگر مسئولان استقلال می خواهند این تیم به موفقیت برسد باید تمامی ابزار لازم را برای او فراهم و خواسته هایش را برآورده سازند در غیر این صورت این مربی کارایی لازم را نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: امسال انتظارات از استقلال بسیار بالاست و همه از این تیم توقع دارند به موفقیت برسد و چیزی جز قهرمانی هواداران را راضی نخواهد کرد. اینکه استقلال در سال های اخیر همواره ناکام بوده و دستش از جام کوتاه مانده است دیگر قابل پذیرش نیست.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: متاسفانه در استقلال اتحاد کمرنگ است و حاشیه های زیادی از این تیم به گوش می رسد که این موضوع اصلال خوب نیست و «امیرحسین فتحی» مدیرعامل باشگاه باید تیمش را یک دست کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
هفته نامه آوای کرمانشاه

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور