پیام شهروند

سلام یک خواهشی ازاستاندار محترم دارم تانسبت به مشکلات ونظرات مردم .به مدیران محترم دستورفرمایند.رسیدگی شود

ضمن تشکر از خدمات شهرداری چه خوب است نسبت به کاشت نهال و درخت مخصوص پارک مثل چنار در پارک توحید اقدام شود چون درختان انار علاوه بر اینکه دیگر تقریباً از بین رفته اند مناسب پارک نمی باشد

سلام مدتهاست روشنایی تقاطع غیر همسطح غدیر ورودی از سمت شوکت آباد لامپ هایش سوخته اداره کل راهداری اقدام نمایند

باسلام جناب اردکانیان وزیر محترم نیرو ایا شماکه نطق بر خوردن یک وعده غذایی مردم میکنید ،ایا خانواده محترمتان میتوانند فقط ۲۴ساعت مثل مردم عادی زندگی کنند تا چه برسد به تناول کردن یک وعده غذایی ، به راستی که عدالت و حق با علی ابن ابیطالب دفن شد

با سلام چرا اداره اوقاف تکلیف تنظیم اسناد مستاجرین خیابان بهمن و ظفر رو مشخص نمیکنن و با بهانه های واهی و بدون استدلال قانونی مردم را سرگردان نگه داشتن ما مالکین که پول دادیم و ملکی رو خریدیم چه گناهی کردیم که سوخته دعوای هییت مدیره قدیم و جدیم بشویم بی زحمت مسئولین اوقاف پاسخگویی نمایند

wfn_ads

نیازمندی

فروش ماشین 405 مدل 98 بدون رنگ 09353000000

به یک منشی جهت کار در شرکت نیازمندیم

به چند نفر خدمه برای کار در رستوران نیازمنیدم 09353000000

استخدامی شرکت آب تهران بزرگ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید

به یک استاد کار نیازمنیدم 09353000000

به یک کارگر ساده نیازمندیم
09353000000

۶۰۰ هکتار از مزارع استان ایلام طعمه حریق شد

معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۶۰۰ هکتار از مزارع،مراتع، درختان و محصولات کشاورزی استان خاکستر شده است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ فرزاد یاسمی روز یکشنبه در گفت و گویی خبری اظهار داشت: با توجه به اخباری که به صورت روزانه از جای جای ایران عزیزمان شاهد آتش گرفتن مراتع، مزارع، جنگل ها، محصولات کشاورزی و … هستیم، می طلبد مردم، کشاورزان و دامداران در این خصوص به جهت پیشگیری از آتش سوزی نکات ایمنی را بیشتر رعایت کنند.

وی افزود: در راستای پیشگیری از آتش سوزی و هدر رفتن زحمات کشاورزان و فرسودگی خاک و هدر رفتن سرمایه ملی می بایست؛ همه دست در دست هم دهیم تا این موضوع را تا حد امکان به صفر و یا حد اقل برسانیم.

معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام یادآور شد: دستگاه ها و نهادهای متولی با ارائه آموزش ها و برگزاری کلاس های لازم برای کشاورزان، روستائیان و حتی مردم می توانند قدم های بزرگی در جهت ریشه کردن این موضوع بردارند.

سرهنگ یاسمی با بیان اینکهاز ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۶۰۰ هکتار از مزارع، مراتع، درختان و محصولات کشاورزی استان طعمه حریق شده است، گفت: این میزان شامل ۲۳۱ هکتار مراتع، ۴۰۶ هکتار از مزارع، درختان و محصولات کشاورزی بوده است،.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه اکثر کشاورزان عزیز از راه برداشت محصولات کشاورزی امرار معاش می کنند، برای جلوگیری ازهدر رفتن زحمات خود بایستی به توصیه های کارشناسان توجه و نکات ایمنی را رعایت کنند.

سرهنگ یاسمی گفت: زمانی که سطح مزارع، جنگل و مرتع پوشیده از علف و برگ های خشک و هوا گرم است آتش روشن نکنیم ویا کبریت و ته سیگار نیمه سوخته را به ویژه در مزارع و پوشش جنگلی رها نکنیم.

وی با بیان اینکه با مشاهده دود و یا آتش سوزی سعی کنیم آن را خاموش و یا بلافاصله با ماموران خدمات رسان اطلاع دهیم ادامه داد: از بازی کردن کودکان و نوجوانان با آتش، فندک و کبریت جلوگیری کنیم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ادامه با اشاره به اینکه قبل از روشن کردن آتش، اطراف محل را از خار، خاشاک و برگ های خشک پاک کرده و با احتیاط آتش روشن کنیم، گفت: در صورتی که آتش سوزی تازه شروع شده یا وسعت آن کم است با پاشیدن آب، خاک و یا کوبیدن با سرشاخه های درختان آن را خاموش کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
هفته نامه آوای کرمانشاه

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور