آخرین عناوین

سارا شیربیگی، خانم گل فوتسال آسیا: به دنبال هت‌تریک قهرمانی در آسیا هستیم

گروه ورزش: خانم گل فوتسال آسیا با اشاره به در پیش بودن رقابت‌های فوتسال بانوان جام ملت‌های آسیا 2020 در کویت، گفت: در این دوره از رقابت‌ها به دنبال هت‌تریک قهرمانی در آسیا هستیم.
سارا شیربیگی سال 1398 را سالی پربار برای فوتسال بانوان در ایران دانست و اظهار کرد: در این سال بهترین رقابت‌های چهارده دوره گذشته لیگ برتر بانوان را داشتیم که به پویایی فوتسال بانوان کمک زیادی کرد.
بازیکن کرمانشاهی تیم لیگ برتری هیئت فوتبال خراسان رضوی تصریح کرد: کیفیت بازی‌های این دوره از لیگ به حدی بود که هنوز نمی‌توان به‌طورقطع گفت که کدام‌یک از چهار تیم مرحله پلی‌آف قهرمان می‌شود.
وی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه در این دوره از رقابت‌های لیگ چند بازیکن جوان مستعد شناسایی و به تیم ملی راه یافتند، عنوان کرد: در یکی دو سال اخیر نظراتی از سوی برخی کارشناسان درباره افزایش میانگین سنی بازیکنان تیم ملی و نگرانی از دور شدن این تیم از شرایط آرمانی چند سال گذشته‌اش مطرح می‌شود، برای همین پویایی لیگ برتر به ورود بازیکنان جوان و تازه‌نفس به تیم ملی کمک می‌کند.
ملی‌پوش فوتسال بانوان تصریح کرد: البته هنوز به شرایط بحرانی در تیم ملی نرسیده‌ایم و از سوی دیگر اخیراً هم فدراسیون روی رده سنی پایه تمرکز کرده که می‌توان به آینده تیم ملی خوش‌بین بود.
وی در ادامه به در پیش بودن رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2020 که قرار است به میزبانی کویت برگزار شود اشاره کرد و گفت: در تلاشیم تا در این رقابت‌ها بتوانیم هت‌تریک قهرمانی در آسیا را به دست آوریم، هرچند که کار بسیار سختی در پیش داریم.
عضو تیم ملی فوتسال بانوان ایران یادآور شد: البته با توجه به شیوع بیماری کرونا احتمال تعویق این رقابت‌ها نیز وجود دارد که می‌تواند فرصت خوبی برای تقویت تیم ملی در اختیار ما قرار دهد.
وی اضافه کرد: متأسفانه پس از رقابت‌های آسیایی 2018 به مدت 9 ماه هیچ اردویی برای بازیکنان تیم ملی برگزار نشد و به‌گونه‌ای تیم ملی رها شد. بعد از آن نیز به مسابقات روسیه رفتیم که به دلیل نداشتن اردوهای آمادگی، نتیجه خوبی نگرفتیم.
ملی‌پوش فوتسال ایران تصریح کرد: با این وجود از سال 2018 تاکنون کار چندانی روی تیم ملی فوتسال بانوان انجام نشده و برای همین دشوار است بتوانیم دوباره قهرمانی را به دست آوریم.
وی عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی فدراسیون قرار بود از اسفندماه اردوهای تیم ملی برگزار شود که به دلیل کرونا لغو شد، لذا بعید می‌دانم با دو ماه تمرین تیم ملی به شرایط ایده‌آل برسد و برای قهرمانی برود، از طرف دیگر دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر باقی مانده که باید پس از کرونا آن‌ها را برگزار کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ادبیات

هفته نامه آوای کرمانشاه

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور